מאגר-מומחים

מאגר מומחים בתחומים שונים, המומחים ביישוב סכסוכים בדרכים חלופיות

עורכי דין מתחומי משפט שונים

 • מגשרים
  גישור הוא אחת מן הדרכים החלופיות ליישוב סכסוך. במסגרת ההליך מגיעים הצדדים להסכם, המשרת את האינטרסים המשותפים ואלה של כל אחד מהם, חרף חילוקי הדעות ביניהם. תפקידו של המגשר לסייע לצדדים בהליך זה. הגישור מתאים לסוגים שונים של סכסוכים כדוגמת סכסוכי שכנים, סכסוכים במשפחה (לרבות סכסוכי גירושין, סכסוכי ירושה, סכסוכים במסגרת אפוטרופסות או חלופות שלה וכו'). סכסוכים בתחום יחסי העבודה ועוד. במרכז תוכלו למצוא מגשרים מתחומים שונים, אשר יוכלו לסייע לכם בהליכך בפתרון הסכסוך.
 • מטפלים זוגיים, משפחתיים, פרטניים, הדרכה הורית
  מגוון מטפלים ממספר תחומי ידע (עובדים סוציאליים, פסיכולוגיים, מטפלים משפחתיים וזוגיים, תרפיסטים, מאמנים ועוד) מציעים שירותים טיפוליים איכותיים גם לצד ובמסגרת הליכים ליישוב סכסוכים.
 • תיאום הורי
  התיאום ההורי מטרתו יצירת דיאלוג בין הורים, המצויים בקונפליקט, שמטרתו בניית הסכמות משותפות בנושאים הקשורים בילדים. זאת, מתוך מטרה לצמצם את הקונפליקט בין ההורים לטובתם של הילדים.
 • מומחים פיננסיים
  מגוון של מומחים מתחומי הפיננסיים השונים (אקטואריה, רואי חשבון, מעריכי שווי חברות, מומחים לכלכלת משפחה, כלכלנים ועוד). זאת, במטרה לסייע בהליכים ליישוב סכסוכים בתחומים שונים - סכסוכים עסקיים, סכסוכים משפחתיים.
 • מומחים בהתאם לאפיון הקונפליקט (גמולוגים, כל תחומי הרפואה, אנשי עסקים, פלילים, וכיוב').